Bestaan draken echt?

BAM! is een beginnend lezenserie van uitgeverij Volt, waar meerdere auteurs en illustratoren aan meewerken. Dit is het vierde boekje dat ik voor deze serie mocht schrijven, Marijn van de Wateren maakte de schitterende illustraties

Heb je weleens een draak gezien?
Een echte?
Als je ja zegt, dat heb je een grote fantasie.
Want draken bestaan niet.
Ze bestaan alleen in verhalen.
En toch vertelt een draak dit verhaal…

Juf Elsie schrijft:
Tiny Fisscher heeft heel wat informatie verzameld en dit in een vlotte tekst verwerkt. Het verhaal is geschikt voor beginnende lezers. In verschillende korte hoofdstukken ontdekken ze leuke en interessante informatie. De zinnen zijn kort en de woorden zijn goed te lezen. Wanneer er toch een moeilijk woord in het verhaal staat, vinden de kinderen tussen haakjes hoe ze het uit moeten spreken. Heel fijn! Dit bevordert het leesplezier.
In het boek staan veel illustraties. Prachtige prenten getekend door Marijn van der Wateren. Het is een genot om zoveel verschillende draken te zien. Er zijn vuurspuwende draken met klauwen en scherpe tanden, draken met meer koppen en draken-elfjes.